We wrześniu tego roku miałam zaszczyt uczestniczyć wraz z moimi ikonami w niesamowitym wydarzeniu organizowanym przez Fundację Hospicyjną MÓJ DOM u oo. Dominikanów na Służewie w Warszawie.

Głównym bohaterem Konferencji Człowieka w Cierpieniu był chory na SLA.

Zebrani wybitni goście, profesorowie, lekarze, terapeuci, dziennikarze mówili czym jest SLA, czym jest asystowanie człowiekowi cierpiącemu, jakim bogactwem jest trwanie z miłością przy człowieku cierpiącym, jak słuchać, jak pomagać, jak mądrze okazywać miłość. Wydarzenie to miało nie tylko charakter naukowy, i nie tylko charakter głęboko duchowy, ale i kulturalny. Oprócz moich ikon, zaprezentowane były grafiki Dominika Dąbkiewicza. Wystąpił rewelacyjny i porywający za serce Marcin Styczeń. Zagrała i zaśpiewała przepięknie lirycznie, nieziemsko Monika Kowalczyk. O swoim spotkaniu i przyjaźni z Janem Kaczkowskim opowiadała Katarzyna Jabłońska. Był to szczególny czas, bo tematyka otwierała i przemieniała serca, sprawiając, że nikt nie będzie już taki sam.

Jestem wdzięczna ogromnie, ogromie, ogromniaście za ten czas i za wszystkie osoby które mogłam spotkać w tym czasie w Warszawie.

Fundacja Hospicyjna MÓJ DOM – dziękuję!

https://www.facebook.com/FundacjaHospicyjnaMOJDOM/?epa=SEARCH_BOX